Mycie i Sprzątanie

LogoMakr_4qxGe3

Sprzątanie i mycie samochodów osobowych

Sprzątanie samochodów osobowych, to nasza specjalność. Dzięki najmocniejszej w Szczecinie myjni parowej jesteśmy w stanie doczyścić nawet najbardziej zabrudzone auto. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz floty samochodowe i instytucje. Z naszych usług korzystają taksówkarze, urzędy, banki oraz właściciele luksusowych samochodów. Używamy profesjonalnych kosmetyków w nano technologii. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Woskowanie

LogoMakr_2y1HCg

Zalety wosku

Jednym ze sposobów pielęgnacji i zabezpieczenia lakieru jest powłoka ochronna w postaci wosku. Służą one do zabezpieczania powierzchni lakierniczej przed szkodliwymi czynnikami środowiska, takimi jak: brud, kurz, promienie UV, zanieczyszczenia organiczne czy też kwaśne deszcze. Odpowiednio nałożony i dobry gatunkowo wosk tworzy solidną i odporną na czynniki zewnętrzne powłokę o właściwościach silnie hydrofobowych (dobrze odpychających wodę i brud).

Rodzajów wosków samochodowych jest naprawdę wiele. Nasz wybór będzie zależał od kilku parametrów: czasu, jaki możemy przeznaczyć na taką usługę, trwałości (czasu, jaki wosk leży na lakierze), efektu wizualnego i efektu hydrofobowego.

Auto Detailing

LogoMakr_7wUcsu

Co to jest auto detailing

Auto detailing to czynność polegająca na dokładnym wyczyszczeniu, odnowie i wykończeniu pojazdu silnikowego w celu uzyskania czystości i polerowania o jakości pokazowej. Szczegóły można wykonać na zewnątrz i / lub wnętrzu pojazdu.

RENOWACJA WNĘTRZA

LogoMakr_9mVRsL

Poprawienie wyglądu samochodu od wewnątrz


Usługa polegająca na kompleksowym wypraniu elementów materiałowych oraz podstawowym czyszczeniu wnętrza pojazdu przy użyciu specjalistycznych środków piorących , które usuną nawet najbardziej uporczywe plamy i przywrócą świeżość oraz piękny wygląd. W ten zabieg wlicza się:

– kompleksowe odkurzanie i sprzątnie wnętrza
– pranie ekstrakcyjne foteli, tylnej kanapy,bagażnika
– czyszczenie podłogi, podsufitki i dywaników
– suszenie ciepłym powietrzem
– czyszczenie deski rozdzielczej, tunelu środkowego i schowków
– zabezpieczenie deski rozdzielczej dressingiem
– czyszczenie i mycie szyb
– aplikacja wybranego zapachu

OCHRONA LAKIERU

LogoMakr_11SDRu

Zabezpieczenie lakieru powłoką ochronną

Powłoki ceramiczne są znacznie trwalsze i bardziej odporne od wosków. Dzięki nanotechnologii znakomicie sprawdzają się w przypadku lakierów miękkich, podatnych na duże zanieczyszczenia powietrza, czy zarysowania, które pojawiają się nawet podczas mycia pojazdu. Powłoka tworzy na lakierze warstwę ochronną, twardszą niż szkło, co daje maksymalne zabezpieczenie, ale również i połysk, który uwidacznia głębię kolorystyczną lakieru. Jest odporna nawet na najagresywniejszą chemię oraz promieniowanie UV. Aby ceramika związała się dobrze z lakierem powinno się go do tego zabiegu odpowiednio przygotować poprzez renowację(korektę) lakieru. Powłoka ceramiczna gwarantuje najwyższe zabezpieczenie lakieru nawet na 5 lat.

Przygotowanie auta do sprzedaży

LogoMakr_55iq3j

Dlaczego warto przygotować samochód do sprzedaży?

Sprzedaż to nieprzyjemny obowiązek właściciela auta. Pozbywamy się swojego auta, w którego niejednokrotnie włożyliśmy sporą ilość gotówki i pracy. Odpowiednie przygotowanie do sprzedaży jest w stanie znacznie podnieść wartość pojazdu, jednocześnie znacznie ją ułatwiając.
Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem do sprzedaży. Usługa jest zawsze wybrana indywidualnie do potrzeb klienta.
Przy pełnym pakiecie oferujemy dodatkowo wparcie przy sprzedaży oraz sesję fotograficzną sprzedawanego pojazdu. Przygotowanie do sprzedaży obejmuje:

– Odświeżenie lakieru i kloszy lamp
– Ręczne mycie nadwozia, wnęk i nadkoli. Czyszczenie kół i felg
– Ręczne nałożenie wosku
– Detailing komory silnika na życzenie klienta
– Pranie, czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki
– Pełny detailing wnętrza